Açılı Kesim Yarı Otomatik Bant Testere Açılı Kesim Yarı Otomatik Bant Testere Açılı Kesim Yarı Otomatik Bant Testere Açılı Kesim Yarı Otomatik Bant Testere

Açılı Kesim Yarı Otomatik Bant Testere

Evrensel ve esnek

Çelik profiller ve açılı kesimler için üretilmiştirler.

Etkileyici kesim sonuçları ve kesim aralığı bulunmaktadır

Tüm pozisyonlarda tam güç

Behringer’in açılı kesim yapan yarı otomatik bant testereleri ile ihtiyacınız olan tüm işleri halledebilirsiniz. Hemen hemen istenilen her açıda, baştan sona çelik kesimlerinin yanı sıra sert metalllerin ve karşılaştırılabilir plastiklerin mükemmel kesimi. Her iki yönde de 90° ve 45° arasında yapılacak açılı kesimler için manuel ayarlanabilir ve hatta opsiyonel 30° dar açılı kesimleri çok hassas bir şekilde kesebilirsiniz.

Yarı-otomatik Testere Varyasyonları

Behringer yarı-otomatik bant testere modellerinde malzemeler manuel olarak konumlandırılmaktadır. Aynı zamanda lazer çizgisi yardımı ile de konumlandırılabilmektedir. Bu prosedüre, sık sık değiştirilen kesim boylarında ve malzeme üzerinde kesim işareti olan durumlarda tavsiye edilmektedir.

Otomasyon

Daha büyük kesme uzunluklarının gerekli olduğu yerlerde, malzemelerin hassas pozisyonlanması için Behringer’in uzunluk ölçüm cihazını kullanmanızı öneririz. Kesim işlerinde silindir konveyörler ve taşıma aygıtı gibi cihazlar yükleme ve boşaltma cihazları ile birlikte çalıştırılarak otomasyonun yararları artırılabilir.


Açılı Kesim Yarı Otomatik Bant Testere Model