Yarı Otomatik/Tam Otomatik Büyük Tip Bant Testere Yarı Otomatik/Tam Otomatik Büyük Tip Bant Testere Yarı Otomatik/Tam Otomatik Büyük Tip Bant Testere Yarı Otomatik/Tam Otomatik Büyük Tip Bant Testere

Yarı Otomatik/Tam Otomatik Büyük Tip Bant Testere

Kuvvetli tasarımı ile  evrensel makineler

Çelik üreticileri ve çelik ticareti yapanların özel ihtiyaçlarına hitaben yüksek performans işler için dizayn edilmiştir ve bu büyük tip yarı otomatik ve tam otomatik  testereler Behringer tarafından kullanımınıza hazırdır. 

Sizin ihtiyaçlarınız gibi esnek

Behringer’in büyük ölçekli evrensel makineleri ihtiyacınız olan her türlü işin üstesinden gelir. Behringer’in bu konuda ki uzmanlığı, olağanüstü kesim performansı ile malzemeyi kolaylıkla doğrudan dilimleyerek tüm ağır işleri idare eder. Haddelenmiş ya da tornalanmış uzun sert parçaları ya da geniş boruları işlerken makinenin yararları üretiminizde etkileyici gelişmeler yaratacaktır. Dairesel ya da dikdörtgen, sonuçlar hepsinde eşit derecede etkileyici olacaktır. 

 Yarı Otomatik Testere Seçenekleri

Behringer yarı-otomatik bant testere modellerinde malzemeler manuel olarak konumlandırılmaktadır. Aynı zamanda lazer çizgisi yardımı ile de konumlandırılabilmektedir. Daha uzun kesim parça boylarında ise hassas pozisyonlama yapabilmek için Behringer uzunluk ölçüm cihazını tavsiye ediyoruz.

Tam Otomatik Makineler 

Besleme tutucusunun kullanımı sert malzemelerin ya da boruların otomatik olarak kesimine olanak verir.Yarı Otomatik Tam Otomatik Büyük Tip Bant Testere

Yari Otomatik Tam Otomatik Buyuk Tip Bant Testere