Makine Kurulumu

Makine Kurulumu

Etkin ve Hızlı devreye almaMakinenizin sağlıklı ve kurallara uygun bir şekilde yerine yerleştirilmesi ve devreye almaya hazırlanmasını, konusunda uzman servis yetkililerimiz gerçekleştirecektir. Böylece makinenizden tam verim almayı garantileyebilirsiniz.

Ürün ve Yazılım Eğitimi ve Uygulaması

Ürün ve Yazılım Eğitimi ve Uygulaması

Eğitimlerimiz sayesinde ne yapabileceğinizden emin olun.Makinenizin kullanımında pratik veya yazılım eğitimine ihtiyaç duyduğunuz taktirde tecrübeli uzmanlarımız sizlere, ister kendi işletmenizde isterTekno 2000 bünyesinde eğitim verecektir.

Bu eğitimleri başarıyla tamamlayan çalışanlarınızın eğitimi sertifikalandırılacaktır.

Yerinde Servis Hizmeti

Yerinde Servis Hizmeti

Hızlı çözümlerMakinenizde meydana gelen arızalar için uzman ve yeterli sayıdaki teknik personelimizle en geç 2 gün içinde olmak koşuluyla hızlı ve kesin çözümler için fabrikanızdayız.

Servis talep formu için lütfen tıklayınız !

Telefonda Destek

Telefonda Destek

Kısa sürede doğru destekMakinenizde elektronik, hidrolik, yazılım veya dizaynında oluşabilecek her türlü probleminiz hakkında öncelikle konusunda uzman servis yetkililerimizle telefonda görüşüp kısa sürede çözümleyebilirsiniz.

Orijinal Yedek Parça Servisi

Orijinal Yedek Parça Servisi

Hızlı ve güvenilirİhtiyaç duyduğunuz her parça için, konusunda uzman servis mühendislerimiz her zaman hizmetinizdedir.
Stoklarımızda, makienizin durmasına neden olabilecek her tip yedek parça bulunmaktadır.diğer parçalar ise istediğinize bağlı olarak 2 iş günün de veya ayın belirli günlerinde yapmış olduğumuz ithalatlar içinde gümrük ve navlun masraflarınızı minimize ederek, en hızlı tedariği sunmaktayız.

Yedek parça satış bilgi talep formu için lütfen tıklayınız !

Koruyucu Bakım Anlaşmaları

Koruyucu Bakım Anlaşmaları

Hızlı ve güvenilirYapacağınız bakım anlaşmaları sayesinde hoş olmayansüprizlerle karşılaşmazsınız.
Yetkili servis ekibimiz tarafından düzenli olarak yapılacak olan bakımlar, makinenizin üretimini arttırırken makinenizin arıza duruş zamanlarını engeller. Rutin yapılan bakımlarla makinenizde oluşabilecek duruşları minimize edersiniz.

Her makineniz için hazırlamış olduğumuz özel bakım anlaşmalarımız mevcuttur. Bunlar için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Makine bakım talep formu için lütfen tıklayınız !

Behringer Testereleri için Önerilen Yağlayıcılar

Behringer Bakım Programı